Popis produktu

Dyhované dvere POL-SKONE Sempre Lux sú veľmi populárne vďaka svojmu charakteru a vôni, ktorú dodajú vášmu domu alebo bytu. Dvere sú s opatrené povrchovou úpravou z pravej prírodnej dyhy na všetkých hranách a falcoch v prevedení polo-otvorený pór. Finálnou povrchovou úpravou je UV lak v dvoch vrstvách, ktorý zabraňuje starnutiu a zmenám farieb dýh.

Dvere je možné vyhotoviť so širokou škálou materiálov od štandardného dubu, buku alebo javora až po exotický wenge alebo teak. Dyhy sú štandardne dodávané ako morené - prefarbené dyhy LIMBA a DUB podľa výberu. Ďalej dodávame luxusné prevedenie dub olejovaný, ktorý je vhodný do prírodných interiérov - drevenice a drevostavby.

Dvere sú zhotovené z dreveného rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami s prírodnou dyhou. Rám má zvislú kresbu, výplne a panely vodorovnú kresbu. Na krídlach možno použiť aj jednostrannú magnetickú tabuľu (Z / AZ) a jednostranné zrkadlo (WL Z, WL A / Z).

POL-SKONE Sempre Lux - POL-SKONE Sempre Lux 03A

Dyhované dvere, SKU: 03A

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.