Popis produktu

Fóliované dvere POL-SKONE Arco s povrchovou úpravou ECO TOP - fólia so štruktúrou dreva. Jedná sa o kvalitné drevo imitujúce fóliu so širokou ponukou dekorov.

Pri dverách type Dynamic používame fóliu s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Dvere majú dobrý pomer kvalita/cena a sú vhodné predovšetkým pre projektové zákazky. V rovnakých dekoroch dodávame aj obložkové zárubne DIN.

Dvere sú zhotovené z vysoko kvalitného rámu z MDF s povrchom ECO TOP, Silkstone. Rám má zvislú kresbu, panely vodorovnú. Výplne majú vodorovnú kresbu so vzormi W02, W03, W07, W08, vodorovnú kresbu so vzormi W05, W06. Horná a spodná hrana krídla sú chránené povrchom ECO TOP, Silkstone.

POL-SKONE Arco - POL-SKONE Arco W08S4

Fóliované dvere, SKU: arco-w08s4

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie Eco Top

Farebné prevedenie Silkstone

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.