Popis produktu

Fóliované dvere POL-SKONE Inter-Amber s povrchovou úpravou ECO TOP - fólia so štruktúrou dreva. Jedná sa o kvalitné drevo imitujúce fóliu so širokou ponukou dekorov.

Pri dverách type Dynamic používame fóliu s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Dvere majú dobrý pomer kvalita/cena a sú vhodné predovšetkým pre projektové zákazky. V rovnakých dekoroch dodávame aj obložkové zárubne DIN.

Dvere sú zhotovené z dreveného lepeného borovicového rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami s povrchom z laminátu ECO TOP, HIGH TOP. Štandardnú výplň tvorí vrstva so štruktúrou "medový plast". Kresba na povrchu krídla je zvislá, na paneloch potom v závislosti na konkrétnom vzoru zvislá (vzor A) alebo vodorovná (vzor C, F).

POL-SKONE Inter-Amber

Fóliované dvere

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie Eco Top

Farebné prevedenie High Top

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.