Popis produktu

Celosklenené dvere interiéry od seba neoddeľujú, naopak – spájajú ich. Tieto originálne dvere so špičkovým dizajnom sú vhodné tam, kde sa nevyžaduje súkromie. Pretože prepúšťajú svetlo, opticky zväčšujú a presvetľujú celý priestor miestnosti.

Navyše sa nemusíte obávať toho, že by boli krehké a že by ste ich vy alebo ktokoľvek iný mohli poškodiť. Sú totiž vyrobené z bezpečnostného skla hrubého 8 mm. Dvere patria do špeciálnej zárubne (krátky protiplech, dva závesy). Zámok môžete zvoliť dózický aj izbový.

Záleží iba na vás, ktorý z variantov, vyobrazených nižšie, si vyberiete. Môžete vyberať hneď z niekoľkých možností sklenených výplní: čisté, jednoduché dvere, decentne zdobené dvere, kreatívnejšie pieskované či ryhované dvere.

Čo myslíte, ktoré modely sa viac hodia do kancelárskych komplexov a ktoré by naopak dodali originálne kúzlo vášmu bytu? Keď si nie ste istí, vyskúšajte si tu, ako by ktorékoľvek dvere vyzerali u vás doma

SOLODOOR Cristal - SOLODOOR Cristal Ryhované EXQUISIST 25

Interiérové dvere, SKU: cristal-exquisist-25

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.