Popis produktu

Hľadáte moderné interiérové dvere s nadčasovým vzhľadom? Potom je tu pre vás modelový rad ELEGANCE. Spojenie prírodných dekorov dreva so sklom a ozdobnými hliníkovými lištami dodáva moderným dverám nádych luxusu. V interiéri sa tak tieto dvere stanú skvelým doplnkom.

Dvere ELEGANCE majú veľmi odolný povrch, vďaka ktorému sa jednoducho udržujú. Môžete si vybrať zo skutočne bohatej ponuky dekorov, ktoré imitujú drevo.

Tieto dvere si môžete objednať v mnohých úpravách: ako klimatické dvere, ktoré neprepúšťajú vlhkosť a hodia sa preto do kúpeľne, ako posuvné dvere, bezfalcové dvere, falcové dvere s šikmým aj rovným falcom alebo s oblou hranou. Novinkou je aj prevedenie s tvrdou hliníkovou hranou. Rovnako si môžete zvoliť aj to, aké sklo do dverí zasadíte. Hodí sa vám číre, alebo hoci satinato?

Dvere ELEGANCE ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Elegance - SOLODOOR Elegance 1

Interiérové dvere, SKU: elegance-1

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.