Popis produktu

Prečo patria dvere z modelového radu GABRETA medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie? Predovšetkým vďaka svojmu jednoduchému a nadčasovému dizajnu. Vkusne kombinujú drevený dekor a sklo, oboje v elegantnom prevedení.

Vyberte si zo štyroch modelov dverí – páčia sa vám viac s presklením v podobe rovného pruhu, alebo s pruhom zaobleným? A ktorý z mnohých dekorov je ten pravý pre váš domov?

Ponúka sa vám aj množstvo možností úprav. Dvere GABRETA si môžete objednať ako bezfalcové dvere, falcové dvere s šikmým aj rovným falcom alebo s oblou hranou. Novinkou je možnosť voľby spracovania s tvrdou hliníkovou hranou. K šatni alebo do chodby môžu byť vyrobené aj ako dvere posuvné. Potrebujete dvere do kúpeľne? Klimatické dvere GABRETA neprepúšťajú vlhkosť a keď si do nich vyberiete nepriehľadné sklo, môžu sa stať ozdobou vašej kúpeľne.

Dvere GABRETA ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Gabreta - SOLODOOR Gabreta 3

Interiérové dvere, SKU: gabreta-3

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch fólia

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.