Popis produktu

Niektoré veci nestarnú a budú vždy obľúbené. Názov modelového radu KLASIK úplne vystihuje všetko, čo tento rad predstavuje – teda klasické dvere v nestarnúcom dizajne. Ponúka dvere presklené, celosklenené aj plné.

Môžete si vybrať z mnohých drevených dekorov alebo lakov v mnohých farbách. Veľmi odolný povrch sa vám bude aj jednoducho udržiavať.

Modelový rad dverí KLASIK má veľa možností využitia. K šatni alebo do chodby sa vám budú hodiť ako dvere posuvné. Dvere Klasik v Klima úprave II. alebo III. Môžete využiť aj ako dvere do kúpeľne. A samozrejme si môžete vybrať, či chcete dvere falcové alebo bezfalcové.

Na konfigurátore dverí si určite vyskúšajte, v akom dekore a prevedení by sa vám dvere KLASIK hodili najviac. Nie ste si istí? Pozrite sa sem, ako by tie ktoré dvere pôsobili u vás doma.

Dvere STYL ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Klasik - SOLODOOR Klasik 3

Interiérové dvere, SKU: klasik-3

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch fólia

Povrch SOLO CPL 0,8 mm

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.