Popis produktu

Klasické biele lakované dvere sú veľmi obľúbené a vyhľadávané. Prečo? Exkluzívny viacvrstvový snehobiely lak sa hodí do každého interiéru. Tieto moderné interiérové dvere môžete vyberať hneď z niekoľkých variantov – páčia sa vám viac plné, alebo s presklením? S vertikálnym alebo s horizontálnym? Môžete si tiež vybrať z mnohých druhov skla, vrátane skla bezpečnostného.

Dvere POLAR se perfektne hodia do ktorejkoľvek miestnosti. Nemusíte voliť len klasickú úpravu, máte veľa možností – do šatníka alebo do chodby odporúčame dvere posuvné. Plné dvere POLAR si môžete objednať aj v protihlukovej úprave. A samozrejme si môžete zvoliť, či chcete dvere falcové alebo bezfalcové.

Dvere POLAR ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Polar - SOLODOOR Polar 17

Interiérové dvere, SKU: polar-17

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch MDF

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.