Popis produktu

Ktoré dvere spájajú originálny moderný dizajn a špičkové remeselné spracovanie? Modelový rad interiérových dverí SIMA zaujme hladkým remeselným detailom v podobe presklenia v zapustených rámikoch. Zapustené rámiky majú okrem skvelého vzhľadu aj praktické výhody – nezachytí sa vám o nich oblečenie a dvere sa vďaka jednoliatemu povrchu jednoducho udržujú.

Ďalšou praktickou výhodou zapustených rámikov je skutočnosť, že tieto dvere môžete inštalovať ako posuvné aj do stavebných púzdier v stene širokej 10 cm. Dvere SIMA si môžete objednať ako falcové, ale ešte elegantnejšie sú bezfalcové, ktoré v jednej rovine splývajú so zárubňou.

Dvere SIMA ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Sima - SOLODOOR Sima 21

Interiérové dvere, SKU: sima-21

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.