Popis produktu

Elegantný a moderný rad izbových dverí SONET vám vnesie do interiéru výraznú dávku luxusu. Kombinácia dreva, skla a ich neobvyklé výtvarné spracovanie ozvláštni každý interiér. Sú rovnako pôsobivé v domácnosti, ako aj v kancelárskom komplexe. Moderna pre silné osobnosti, ktoré si chcú vybudovať okolitý svet po svojom.

Bezpečnostné 8 milimetrové sklo je do dverí vsadené tak, že je súčasťou konštrukcie. Môžete si vybrať z niekoľkých pieskovaných vzorov skiel, podľa svojho priania. Ďalšou prednosťou je odolný povrch, ktorý sa vám bude ľahko udržiavať.

Do šatne, chodby, kuchyne, obývačky či jedálne sa dvere radu SONET perfektne hodia ako dvere posuvné. Ktorýkoľvek model tejto série si môžete objednať ako klasické falcové dvere, ale v interiéri vyzerajú perfektne aj ako bezfalcové.

K modelu dverí SONET si môžete objednať širokú škálu príplatkových úprav.

SOLODOOR Sonet - SOLODOOR Sonet 21

Interiérové dvere, SKU: sonet-21

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.