Popis produktu

Elegantné dvere do každého interiéru vám ponúka modelový rad SONG. Využite modely tejto série a zjednoťte dvere v celom svojom dome alebo byte do rovnakého dizajnu! Izbové dvere SONG ponúkajú veľa variácií – presklenie s rôznymi typmi rámikov, aj výber z niekoľkých modelov plných dverí.

Plné dvere oceníte v miestnostiach, v ktorých vyžadujete súkromie. Presklené sa naopak hodia do obývacej izby, jedálne či do kuchyne. Vďaka výberu druhu, veľkosti či typu výplne tak môžete ľubovolne dotvoriť charakter miestností. Dvere majú veľmi odolný povrch, ktorý sa vám bude ľahko udržiavať. Životnosť im výrazne predĺží tvrdá hliníková hrana. A môžete si vybrať dokonca z 31 druhov dekorov! Nie je možné, aby ste nenašli ten pravý.

Do šatne, do chodby, kuchyne, obývačky či jedálne sa perfektne hodia ako dvere posuvné. V prípade presklených modelov zvážte možnosť sklenených svetlíkov, umiestnených vedľa dverí. Plné klimatické dvere SONG využijete aj ako dvere do kúpeľne. Protihlukové dvere zasa do miestností, kde chcete mať úplný pokoj a ticho. Modelom z tejto série veľmi svedčia oblé hrany.

Dvere SONG ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Song - SOLODOOR Song 3

Interiérové dvere, SKU: song-3

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch fólia

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.