Popis produktu

Máte radi tradičný vzhľad, ale žiť chcete moderne? Nás baví nadväzovať na staré štýly a ďalej ich rozvíjať. V modelovom rade STYL sme sa pohrali s typom dverí, aký vyrábali truhlárski majstri za prvej republiky a ich príjemnému dizajnu sme dodali moderný švih! Dvere tejto veľmi obľúbenej série zútulnia váš byt a pritom nevyjdú z módy.

Môžete si vybrať z niekoľkých variantov s rôznou skladbou rámikov a presklenia. Farbu dverí ľahko zladíte s interiérom vďaka možnosti výberu z 34 druhov drevených dekorov. Povrchy sú veľmi odolné a budú sa vám jednoducho udržiavať. Ich životnosť výrazne predĺži tvrdá hliníková hrana.

Do šatne alebo do chodby budú ideálne ako dvere posuvné. A samozrejme si môžete zvoliť, či chcete dvere falcové, napríklad s oblou hranou, alebo dvere bezfalcové.

Dvere STYL ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Styl - SOLODOOR Styl 28

Interiérové dvere, SKU: styl-28

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch fólia

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.