Popis produktu

Poctivé dvere, ktoré vydržia. Robustné interiérové dvere VERTIGO 54 z modelovej rady VERTIGO vám prinesú veľa výhod – majú unikátnu pevnú a stabilnú rámovú konštrukciu, ponúkajú veľa variantov skladby kaziet a presklenia a disponujú veľkou odolnosťou povrchu s nenáročnou údržbou. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu perfektne zapadnú do každého moderného interiéru.

Tam, kde potrebujete ušetriť priestor, môžete dvere VERTIGO inštalovať ako posuvné. Hodia sa vám do interiéru klasické dvere falcové, alebo by lepšie pôsobili bezfalcové? Falcové dvere si môžete objednať aj s elegantnou oblou hranou.

Dvere VERTIGO ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Vertigo - SOLODOOR Vertigo 54

Interiérové dvere, SKU: vertigo-54

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.