Popis produktu

Laminátové dvere POL-SKONE Deco z laminátu s povrchovou úpravou LAMISTONE CPL, ktorá chráni povrch proti oteru a pôsobeniu chemických látok. Dvere POL-SKONE Deco verne imitujú prírodné materiály. Vďaka svojim mechanickým vlastnostiam a cene patria medzi najpredávanejšie výrobky z našej ponuky.
Povrch je vhodný pre verejné budovy a používaný v podmienkach intenzívneho používania dverí - hotely, kancelárie, plavecké bazény alebo administratívne budovy.

Dvere sú zhotovené z dreveného lepeného borovicového rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami, potiahnutými laminátom CPL s hrúbkou 0,2 mm, 0,5 mm alebo 0,7 mm. Štandardnú výplň tvorí vrstva so štruktúrou "medového plastu".

POL-SKONE Deco - POL-SKONE Deco 02

Laminátové dvere, SKU: 02

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie Silkstone CPL 0,5mm

Farebné prevedenie laminovania CPL 0,2mm

Farebné prevedenie betón

Farebné prevedenie laminovania CPL 0,5mm

Farebné prevedenie laminovania CPL 0,7mm

Farebné prevedenie laminovania HPL

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.