Popis produktu

Laminátové dvere POL-SKONE Etiuda z laminátu s povrchovou úpravou LAMISTONE CPL, ktorá chráni povrch proti oteru a pôsobeniu chemických látok. Dvere POL-SKONE Etiuda verne imitujú prírodné materiály. Vďaka svojim mechanickým vlastnostiam a cene patria medzi najpredávanejšie výrobky z našej ponuky.
Povrch je vhodný pre verejné budovy a používaný v podmienkach intenzívneho používania dverí - hotely, kancelárie, plavecké bazény alebo administratívne budovy.

Dvere sú zhotovené z dreveného lepeného borovicového rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami s povrchom LAMISTONE CPL, Silkstone. Štandardná výplň tvorí vo vo verziách A01, A02, A03, B0 vrstva so štruktúrou "medového plastu", vo verziách B1, B2, B3, B4 plná drevotrieska. Vo falcovom aj bezfalcovom systéme chýba horný falc.

POL-SKONE Etiuda - POL-SKONE Etiuda A1

Laminátové dvere, SKU: A1

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie Silkstone

Farebné prevedenie Lamistone CPL

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.