Popis produktu

Laminátové dvere POL-SKONE Sempre z laminátu s povrchovou úpravou LAMISTONE CPL, ktorá chráni povrch proti oteru a pôsobeniu chemických látok. Dvere POL-SKONE Sempre verne imitujú prírodné materiály. Vďaka svojim mechanickým vlastnostiam a cene patria medzi najpredávanejšie výrobky z našej ponuky.
Povrch je vhodný pre verejné budovy a používaný v podmienkach intenzívneho používania dverí - hotely, kancelárie, plavecké bazény alebo administratívne budovy.

Dvere sú zhotovené z dreveného lepeného borovicového profilu obloženého dvoma hladkými HDF doskami s povrchom LAMISTONE CPL, Silkstone.
Rám má zvislú kresbu, kresba výplne a panela je v závislosti na vzore vodorovná (W02-W02A, W03-W03A) alebo zvislá (W00, W04). Na krídlach je možné použiť aj jednostrannú magnetickú tabuľu (Z / AZ) a jednostranné zrkadlo (WL Z, WL A / Z).

POL-SKONE Sempre - POL-SKONE Sempre lustro

Laminátové dvere, SKU: lustro

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie Silkstone

Farebné prevedenie Lamistone CPL

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.