Popis produktu

Laminátové dvere POL-SKONE Sonata z laminátu s povrchovou úpravou LAMISTONE CPL, ktorá chráni povrch proti oteru a pôsobeniu chemických látok. Dvere POL-SKONE Sonata verne imitujú prírodné materiály. Vďaka svojim mechanickým vlastnostiam a cene patria medzi najpredávanejšie výrobky z našej ponuky.
Povrch je vhodný pre verejné budovy a používaný v podmienkach intenzívneho používania dverí - hotely, kancelárie, plavecké bazény alebo administratívne budovy.

Dvere sú zhotovené z dreveného lepeného borovicového rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami s povrchom LAMISTONE CPL, Silkstone. Štandardnú výplň tvorí plný drevotrieska. Na povrchu sú umiestnené ozdobné hliníkové lišty.

POL-SKONE Sonata

Laminátové dvere

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie Silkstone

Farebné prevedenie Lamistone CPL

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.