Krono Vintage Classic, Appalachian Hickory, 10 mm

Laminátové podlahy, SKU: 8155

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Hrúbka (v mm) 10
Dekor orech
Farba tmavá
Trieda 32/AC4
Balenie (v m²) 1.727
Systém spoja 1clic 2go pure
Drážka 4V (po obvode)
Rozmery DxŠxH (v mm)1285 x 192 x 10

Popis produktu

Laminátová podlaha vysokej kvality Krono Original Vintage Classic s hrúbkou 10 mm, pevnostnej triedy 32/AC4, ktorá ju predurčuje pre univerzálne použitie do namáhaných priestorov. Vkusné spojenie starého s novým. Podlahy Krono Original Vintage Classic sú ideálnym základom pre dokonalú kombináciu tradície a modernosti. Populárny vintage štýl je trendy už niekoľko rokov, pretože stelesňuje vzácne stopy času a svoju krásu plne odhaľuje v povrchu pripomínajúcom ručné opracovanie. Štýlový vzhľad s duchom starých čias dosiahnete aj vzájomnou kombináciou podláh Vintage Classic, Vintage Long a Vintage Narrow v jednom priestore.

O značke Krono Original

Kronospan je popredný svetový výrobca panelov na báze dreva. Naše výrobky sa používajú vo všetkom od podlahy a nábytku až po drevené domy. Pretože sme do roku 1897 investovali do inovácií, umožňuje nám to naša integrovaná prevádzka perfektný každý posledný detail.
Podlahy Krono Original sú dokonalým základom pre Váš individuálny životný štýl. Chceme byť Vašimi spoľahlivými a tvorivými partnermi pri výbere správnej podlahy. Pozrite si našu kolekciu a nechajte sa inšpirovať!