Popis produktu

Úzka laminátové podlahy s pôvabným vzhľadom Kronotex Amazone s hrúbkou 10 mm, oderuvzdornej triedy AC5/33 s V drážkou a so systémom spoja click, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu aj domácim kutilom. Kronotex Amazone je podlaha pre každého, kto ocení exkluzívny a mimoriadny zážitok. Kombinuje tradičnú krásu s individuálnymi módnymi príležitosťami, a preto prináša každému prostrediu niečo osobité. Podlahy Kronotex Amazone sú úzke a dlhé, čo vytvára obzvlášť pôvabný vzhľad. Tiež to pomáha vytvárať najzaujímavejšie vzory. Či už sa zameriavate na systematický, individuálny alebo absolútne vznešený vzhľad, táto podlaha môže byť navrhnutá tak, aby splnila všetky vaše nápady so sofistikovanými vzormi a odtieňmi.

Na stiahnutie

  • F Technický list Kronotex Amazone (pdf, 123 KB)
  • F Certifikát Kronotex Amazone (pdf, 1.48 MB)

Kronotex Amazone, Sibírsky smrek, 10 mm

Laminátové podlahy, SKU: D2967

19,50 cena s DPH / m2

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Hrúbka (v mm)
10
Dekor
smrek
Farba
svetlá
Trieda
33/AC5
Balenie (v m²)
1,30
Systém spoja
click
Drážka
4V (po obvode)
Rozmery DxŠxH (v mm)
1380 x 157 x 10
Váha (v kg)
9,06

Svet spoločnosti Kronotex je inovatívny a šetrný k životnému prostrediu, pestrý a komunikatívny. Kronotex je lídrom v náročných vzoroch a nespočetnom množstve kvalitných a high-tech výrobkov na báze dreva pre zdravší život.
Charakteristickými znakmi značky Kronotex sú rozvoj technicky vyspelých, ekologicky šetrných materiálov vyrobených na báze dreva, tradície zákazníckych riešení zameraných na najvyššiu presnosť a kvalitu vo výrobe Kronotex produktov.