Kronotex Dynamic, Borovica Bough, 8 mm

Laminátové podlahy, SKU: D4163

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Hrúbka (v mm) 8
Dekor borovica
Farba tmavá
Trieda 32/AC4
Balenie (v m²) 2,131
Systém spoja click
Drážka 0V (bez drážky)
Rozmery DxŠxH (v mm)1380 x 193 x 8
Váha (v kg)6,96

Popis produktu

Laminátová podlaha Kronotex Dynamic s hrúbkou 8 mm, oderuvzdornej triedy AC4/32 bez V drážky a so systémom spoja click, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu aj domácim kutilom. Laminatová podlaha, pomocou ktorej môžete vyjadriť svoju individualitu. Môže sa používať univerzálne, je mimoriadne odolná a predovšetkým ponúka jedinečnú škálu dekorov. To všetko robí z Kronotex Dynamic ideálnu podlahu pre vaše nápady. Rozviňte a prežívajte svoj život tak, ako sa vám páči. Ak chcete, vaša podlaha Kronotex Dynamic pôjde všade s vami. Dá sa ľahko odstrániť a znovu použiť kdekoľvek - dokonca aj v stredne veľkých obchodných priestoroch.

Na stiahnutie

  • F Technický list Kronotex Dynamic (pdf, )
  • F Certifikát Kronotex Dynamic (pdf, )

O značke Kronotex

Svet spoločnosti Kronotex je inovatívny a šetrný k životnému prostrediu, pestrý a komunikatívny. Kronotex je lídrom v náročných vzoroch a nespočetnom množstve kvalitných a high-tech výrobkov na báze dreva pre zdravší život.
Charakteristickými znakmi značky Kronotex sú rozvoj technicky vyspelých, ekologicky šetrných materiálov vyrobených na báze dreva, tradície zákazníckych riešení zameraných na najvyššiu presnosť a kvalitu vo výrobe Kronotex produktov.