Kronotex Dynamic Plus, Javor, 8 mm

Laminátové podlahy, SKU: D4636

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Hrúbka (v mm) 8
Dekor javor
Farba svetlá
Trieda 32/AC4
Balenie (v m²) 2,131
Systém spoja click
Drážka 0V (bez drážky)
Rozmery DxŠxH (v mm)1380 x 193 x 8
Váha (v kg)6,96

Popis produktu

Extravagantná laminátová podlaha Kronotex Dynamic Plus s hrúbkou 8 mm, oderuvzdornej triedy AC4/32 bez V drážky a so systémom spoja click, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu aj domácim kutilom. Laminatová podlaha nikdy predtým nebola taká evokujúca a živá. Dynamic Plus iskrí dávkou vášne a espritu. Čerstvé, univerzálne dekory tejto rady vás prekvapia a inšpirujú súčasne. Dynamic Plus vám umožňuje plne vyjadriť svoju individualitu a kreativitu. Vďaka svojej úžasnej všestrannosti a sile je ideálna aj na podlahy so silnou premávkou. Bez obetovania vynikajúcej estetiky alebo pohodlia pri chôdzi.

Na stiahnutie

  • F Certifikát Kronotex Dynamic Plus (pdf, )

O značke Kronotex

Svet spoločnosti Kronotex je inovatívny a šetrný k životnému prostrediu, pestrý a komunikatívny. Kronotex je lídrom v náročných vzoroch a nespočetnom množstve kvalitných a high-tech výrobkov na báze dreva pre zdravší život.
Charakteristickými znakmi značky Kronotex sú rozvoj technicky vyspelých, ekologicky šetrných materiálov vyrobených na báze dreva, tradície zákazníckych riešení zameraných na najvyššiu presnosť a kvalitu vo výrobe Kronotex produktov.