Popis produktu

Elegantná laminátová podlaha Kronotex Exquisit s hrúbkou 8 mm, oderuvzdornej triedy AC4/32 s V drážkou a so systémom spoja click, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu aj domácim kutilom. Kronotex Exquisit je podlaha, ktorá je rovnako ušľachtilá a prírodná ako drevo. Je to samotná dokonalosť, vyžaruje teplo a pohodlie a je príjemné po nej chodiť ako po masívnom dreve. Jej synchronizované, reliéfne zrno a trblietavo matný povrch jej dodávajú autentickú štruktúru a vytvárajú teplú, prirodzenú atmosféru. Starostlivo vyfrézovaná V drážka prispieva k typickému, reprezentatívnemu vzhľadu podlahovej dosky.

Na stiahnutie

  • F Certifikát Kronotex Exquisit (pdf, 1.45 MB)
  • F Technický list Kronotex Exquisit (pdf, 124.95 KB)

Kronotex Exquisit, Dub Gala sivý, 8 mm

Laminátové podlahy, SKU: D4786

16,90 cena s DPH / m2

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Hrúbka (v mm)
8
Dekor
dub
Farba
tmavá
Trieda
32/AC4
Balenie (v m²)
2,131
Systém spoja
click
Drážka
4V (po obvode)
Rozmery DxŠxH (v mm)
1380 x 193 x 8
Váha (v kg)
6,96

Svet spoločnosti Kronotex je inovatívny a šetrný k životnému prostrediu, pestrý a komunikatívny. Kronotex je lídrom v náročných vzoroch a nespočetnom množstve kvalitných a high-tech výrobkov na báze dreva pre zdravší život.
Charakteristickými znakmi značky Kronotex sú rozvoj technicky vyspelých, ekologicky šetrných materiálov vyrobených na báze dreva, tradície zákazníckych riešení zameraných na najvyššiu presnosť a kvalitu vo výrobe Kronotex produktov.