Popis produktu

Laminátová podlaha Kronotex Exquisit Plus s elegantným doskovým vzhľadom s hrúbkou 8 mm, oderuvzdornej triedy AC4/32 s V drážkou a so systémom spoja click, ktorý umožňuje jednoduchú inštaláciu aj domácim kutilom. Dekory tejto kolekcie sú vybavené širokou škálou starostlivo vybraných, vynikajúcich prírodných štýlov dreva. Ich vznešené, rovnomerne vyrazené, jemne žiariace povrchy a prakticky identické prírodné zrná dodávajú tejto kolekcii dokonalosť a výnimočnú kvalitu. Mimoriadne široké panely vás navádzajú na vytvorenie elegantných, priestranných plôch s veľmi osobitým, teplým a príjemným prostredím. Precízne brúsené drážky do tvaru V túto atraktívnu a realisticky vyzerajúcu podlahu len dotvárajú.

Na stiahnutie

  • F Certifikát Kronotex Exquisit Plus (pdf, 390.2 KB)
  • F Technický list Kronotex Exquisit Plus (pdf, 124.95 KB)

Kronotex Exquisit Plus, Dub Gala biely, 8 mm

Laminátové podlahy, SKU: D4787

16,90 cena s DPH / m2

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Hrúbka (v mm)
8
Dekor
dub
Farba
svetlá
Trieda
32/AC4
Balenie (v m²)
2,69
Systém spoja
click
Drážka
4V (po obvode)
Rozmery DxŠxH (v mm)
1380 x 244 x 8
Váha (v kg)
7,02

Svet spoločnosti Kronotex je inovatívny a šetrný k životnému prostrediu, pestrý a komunikatívny. Kronotex je lídrom v náročných vzoroch a nespočetnom množstve kvalitných a high-tech výrobkov na báze dreva pre zdravší život.
Charakteristickými znakmi značky Kronotex sú rozvoj technicky vyspelých, ekologicky šetrných materiálov vyrobených na báze dreva, tradície zákazníckych riešení zameraných na najvyššiu presnosť a kvalitu vo výrobe Kronotex produktov.