POL-SKONE Etiuda Lux B2

Dyhované dvere, SKU: B2

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie

Popis produktu

Dyhované dvere POL-SKONE Etiuda Lux sú veľmi populárne vďaka svojmu charakteru a vôni, ktorú dodajú vášmu domu alebo bytu. Dvere sú s opatrené povrchovou úpravou z pravej prírodnej dyhy na všetkých hranách a falcoch v prevedení polo-otvorený pór. Finálnou povrchovou úpravou je UV lak v dvoch vrstvách, ktorý zabraňuje starnutiu a zmenám farieb dýh.

Dvere je možné vyhotoviť so širokou škálou materiálov od štandardného dubu, buku alebo javora až po exotický wenge alebo teak. Dyhy sú štandardne dodávané ako morené - prefarbené dyhy LIMBA a DUB podľa výberu. Ďalej dodávame luxusné prevedenie dub olejovaný, ktorý je vhodný do prírodných interiérov - drevenice a drevostavby.

Dvere sú zhotovené z dreveného rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami s prírodnou dyhou. Rám má zvislú kresbu. Štandardnú výplň tvorí vrstva so štruktúrou "medového plastu" vo verziách A01, A02, A03, B0 a plná drevotrieska vo verziách B1, B2, B3.

O značke POL-SKONE

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.