Popis produktu

Dvere požiarne odolné majú špeciálnu konštrukciu, ktorá bráni rýchlemu šíreniu ohňa a tepelného toku. Ich inštalácia je vhodná predovšetkým na miestach, kde to vyžaduje zákon, ako napríklad v miestnosti s kotlom na pevné palivo. Svoj účel ale splnia aj ako vchodové dvere, ktoré spoľahlivo zvýšia vašu bezpečnosť.

Protipožiarne interiérové dvere sú veľmi praktické aj všade tam, kde vám ich inštaláciu zákon nenariaďuje. Slúžia k ochrane bytov, domov a všetkých budov, ktorým hrozí zvýšené nebezpečenstvo požiaru. Dvere odolné voči ohňu vyrábame v dvoch prevedeniach:

- Dvere s požiarnou odolnosťou 30 minút

Dvere požiarne odolné chránia váš majetok aj život. Ich poslaním je v prípade požiaru zabrániť rozšíreniu plameňov na celý objekt. Vďaka tomu zabránia zničeniu vášho majetku a poskytnú vám čas, potrebný k prípadnej evakuácii.

Do dverí je možné inštalovať zámok s takzvanou panikovou funkciou, ktorá v prípade nebezpečenstva umožňuje otvorenie dverí zvnútra bytu bez použitia kľúčov. Získate tak istotu, že dvere otvoríte aj v priebehu paniky v prípade hrozby požiaru.

Požiarno odolné dvere ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb.

SOLODOOR Požiarno odolné dvere

Protipožiarne dvere, SKU: poziadno-odolne

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Vlastnosti
  • protipožiarne
  • dymotesné
  • zvukotesné

Povrch SOLO CPL 0,2 mm

Povrch fólia

Povrch SOLO CPL 0,8 mm

Povrch Matrix 3D

Porvch SOLO 3D

SOLODOOR je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Vďaka intenzívnemu vývojovému programu prichádza spoločnosť SOLODOOR každoročne s radom noviniek vo svojom výrobnom programe a radí sa k inovačným lídrom na trhu interiérových dverí a zárubní. Komplexnou službou pre zákazníkov spoločnosti SOLODOOR je aj zabezpečovanie profesionálneho poradenstva pri výbere dverí a zárubní a realizácia ich montáže.