Popis produktu

Striekané dvere POL-SKONE Simple sú ideálnou voľbou pre mnoho zákazníkov pre širokú paletu dostupných farieb podľa vzorkovníka RAL alebo NCS. Dvere sa dodávajú ako polomatné.

Povrchy sú mechanicky menej odolné, ale sú veľmi populárne vďaka svojej rozmanitosti farieb a širokej ponuke modelov. Tieto typy dverí používajú architekti napríklad pre školy alebo nemocnice. Štandardná farba u natieraných dverí je biela - NCS N500 N ostatné farby za príplatok.

Dvere sú zhotovené z dreveného rámu obloženého dvoma hladkými HDF doskami, ktoré sú natreté ekologickými akrylovými lakmi z palety RAL a NCS. Štandardnú výplň tvorí vrstva so štruktúrou "medového plastu". Povrch krídla zdobí vodorovné frézovanie.

POL-SKONE Simple - POL-SKONE Simple 04

Striekané dvere, SKU: 04

Overte si dostupnosť alebo si vyžiadajte cenovú ponuku a získajte najlepšiu možnú cenu na mieru vášmu projektu.

Informovať sa o produkte

Farebné prevedenie

Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ - dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. POL-SKONE ponúka najširší sortiment dverových a okenných výrobkov s veľmi zaujímavými cenami. Vďaka poctivosti a svedomitosti získala značka POL-SKONE pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, ktorá už takmer 30 rokov udáva trend a prekvapuje klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov.